zBLOGowani.pl
RSS
wtorek, 26 września 2017

Zmęczenie I stres mogą powodować opuchliznę I cienie pod oczami. Zmęczony wygląd może negatywnie wpływać na pewność siebie oraz samoocenę. Dlatego chciałabym Wam przedstawić hit na okolicę oczu – Remescar na rorki &cienie pod oczmi.

 

W kremie została zastosowana technoligia EYESYL, która w ciągu dwóch minut potrafi zredukować problem.

 

Ponadto połączenie minerałów z glinki oraz kompleksu bi-peptydowego sprawia, że skóra staje się jędrniejsza, następuje również redukcja płynów akumulowanych w skórze pod oczami oraz zahamowanie skurczów mikro-mięśniowych.

 

Bardzo istotna jest technika nałożenia kremu, gdyż tylko w ten sposób uzyskamy oczekiwany efekt:

 

  1. Na oczyszczoną skórę nakładamy krem nawilżający, ważne aby to nie był krem na bazie oleju, gdyż taki skład może zmniejszyć skuteczność Remescar.
  2. Następnie niewielką ilość Remescar, przypominającą wielkością ziarenko ryżu aplikujemy na opuszki palców, rozgrzewamy krem rozcierając go pomiędzy dwoma wskazującymi palcami około 5 sekund, a potem rozprowadzamy krem na całym obszarze worków pod oczami.
  3. Aby uzyskać widoczne efekty nie poruszaj mięśniami twarzy przez 2-3 minuty, czekając aż całkowicie wyschnie. Jeśli pojawiają się białe pozostałości , może to oznaczać, że nałożono zbyt dużą ilość produktu, bądź nie zastosowano kremu nawilżającego.

Remescar przy zastosowaniu się do powyższych punktów, daje natychmiastowe efekty. Jeśli na Tobie to nie działa, producent obiecuje zwrot kosztów.

Jak dla mnie krem jest hitem, który świetnie natychmiast niweluje worki i cienie, jednak nie należy go traktować jako krem pielęgnacyjny, tylko element makijażu, który musi być nałożony na krem nawilżający.

Zachęcam do prześledzenie filmów na youtube, które pokazują skuteczność kremu, mnie to przekonało i zakupiłam produkt, który mnie nie zawiódł. Dlatego polecam produkt!!!

 

 

IMG_20170926_133855

 

IMG_20170926_133704

 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 25